0 (534) 296-5718

Hakkımızda

Yazı Boyutu

Dost Tabela

Dost Tabela Sirkeci de 40 yıllık bir tabelacı olarak yarım asıra yakın zamandır istanbulun hem konum hem ticaret olarak tam merkezinde hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Dost Tabela denildiğinde Başta Mısır çarşısı ve kapalı çarşı olmak üzere binlerce Dükkan ve iş yerlerinin tabelalarını yapmış olmanın aynı zamanda birer referans olacağınıda her daim bilincinde olarak hareket etmektedir.

Sirkecide tabelacı denildiğinde dost tabelanın tercih ediliyor olmasının ana nedeni her bir yapılan işi kendi reklamı olarak gördüğümüzden ötürü yapılan işi en iyi şekilde bizi kendimi ve firmamızı temsil edecek evsaf ve kaliteden ödün vermeden işlerimizi icra ediyor olmamızdan dolayıdır.

Yeşildirekte dile kolay tam yarım asırdır Tabela ve tabelacı olarak hizmet veren dosta tabela sizlere her daim hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır.

Kapalı çarşıda yüzlerce dükkanlara, mısır çaşısı'ndaki 10 larca dükkana, Mahmutpaşa, sirkeci, eminönü, sultanahmet ve civarındaki birçok dükkan ve mağazaya, iş merkezlerine tabela konusunda her daim hizmet sunan firmamız siz değerli komşularımıza bir telefon kadar yakınız

yenilenen internet sitemizden online ulaşabileceğiniz gibi yine whatsapp aracılığı ilede iletişim kuarabilir konum alıp konum göderebilirsiniz.